Love Beauty >> hou van schoonheid >  >> FAQ >> Beauty and Health >> Beauty >> Nagelverzorging Manicure

Ik wil niet elke 3 weken 15-20 dollar uitgeven!


Vraag
Ik denk erover om binnenkort gelnagels te kopen en ik realiseerde me dat ik, behalve dat ik maar één keer voor de nagels betaal, elke 2-3 weken terug moet gaan voor een fill-in die 15-20 dollar kost! Aangezien ik nog op school zit en geen inkomstenbron heb, vroeg ik me af of ik zelf VEILIGE en EFFECTIEVE invuloefeningen kan doen. Dit soort betaling als routine doen, werkt echt niet voor mij. Ik krijg hoe dan ook nagels, maar ik vroeg me af of er een manier is om mijn nagels zelf op te vullen. Je weet wel, koop een kit of zoiets.

Antwoord
Elegantie-
Eerlijk gezegd ben ik geen fan van het aanbevelen om zelf een vulling te doen. Je kunt er een kopen en het proberen, maar er is een reden waarom nagelstylisten naar school moeten gaan en een licentie moeten krijgen om nagels te doen. Je zou in je poging om zuinig te zijn meer problemen kunnen veroorzaken en of je volledige set kunnen verpesten, alleen om de set eraf te halen of toch naar een salon te gaan om ze te laten repareren. Bovendien gebruikt de salon een bepaald merk en koop je een ander merk dat niet kan aansluiten bij wat er al op je nagel zit of anders draagt.

15-20 voor een vulling is vrij goedkoop om eerlijk te zijn. Plus dat is ongeveer in de buurt van de kosten van een kit.

Succes
Amber